Пятница, 26.04.2019, 06:34


Навигация
О сайте:


ВЫ - ЖИТЕЛЬ ГОРОДА СНЕЖНОЕ?
У ВАС ЕСТЬ ЧТО ПОКАЗАТЬ ВСЕМУ ГОРОДУ?
Мы с удовольствием разместим Ваши работы на нашем сайте!
ПОДРОБНЕЕ...


Информация

Все материалы, размещенные на сайте, охраняются действующим законом Украины об авторском праве.
Копирование, перепечатка и использование материалов сайта возможно только с прямой ссылкой на источник и автора.
Поделиться

Творчість Шевченка є важливою часткою духовної спадщини і завжди виконує місію виховання патріотів рідної України. Традиційно, на початку березня в бібліотечних закладах Сніжнянської бібліотечної системи тривали шевченківські дні, присвячені 199 –й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Для користувачів були організовані книжково – ілюстровані виставки: « Поклін тобі, Тарасе» - ЦМБ, «Світлий геній України» - ЦМДБ. «Шевченкова криниця» - Ф6, «Не забуде Україна Тарасові співи» - Ф4. Окрім літератури та матеріалів з періодичних видань на виставках представлені фоторепродукції, картини, альбоми. Виставки розповідають про життєвий та творчий шлях великого українця. Під час проведення 06.03.13 бібліографічного огляду «Його дума, його пісня не вмре, не загине» - Ф3 учні 6 – 7 кл. (18 чол.)
Первомайської ЗОШ дізналися багато нового про Шевченка не тільки як про поета, прозаїка, драматурга, а також як про прекрасного художника, гравера, живописця. 9 березня в Центральній міській бібліотеці зустріч вихідного дня присвячувалася темі «Тарас Шевченко та його кохані жінки». На цьому заході були присутніми відомі люди нашого міста: поети Л. Лисенко, А. Шевченко, журналіст В. Журілов, краєзнавець Р. Огренич, викладачі школи мистецтв - подружжя Каплуновських. Програма цього заходу складалася з читання віршів Шевченка, презентації портретів його коханих жінок, спогадів про відвідування могили Тараса Шевченка у місті Каневі, музичної частини.

Всі присутні (42 чол.) віддали пошану Кобзарю. Цього ж дня в бібліотеці – філії №1 відбулася відео - подорож «Шевченківські співи». Використавши комп’ютерні технології учасники (6 чол.) цього заходу здійснили подорож по Шевченківських місцях та ознайомилися з галереєю картин Кобзаря. Літературно – музична година «Жіноча доля в творчості Т. Г. Шевченка» пройшла напередодні жіночого свята в центральній міській бібліотеці для дітей з учнями 9 «Б» та 11 «А» класів ЗОШ №1 (33 чол.). Для Шевченка жіноча недоля була не просто однією з тем творчості, й символом долі всіх українок, які злилися в поезії Кобзаря у величний, багатостраждальний образ України – матері. Вірші Шевченка завжди остаються цікавими. Бо в Шевченкові ми бачимо нашого сучасника і соратника. Він дорогий, близький нам своїм немеркнучим словом, та своїми віршами, його слово звеличує красу, виховує найкращі людські почуття. бо його слово було і є таким же актуальним, діючим та закличним. Кращому ознайомленню з творчістю Шевченка сприяла 06.03.13 літературна година «Доля Шевченка – доля народу» - Ф2. Ознайомившись з біографією поета, присутні (13 чол.) читали його вірші «Наймичка», «Садок вишневий коло хати», «Сон», «Тополя», «Заповіт». Минула 199 річниця з дня народження славного сина України, але наш народ свято береже пам’ять про Кобзаря.

У багатьох оселях можна побачити його портрет, прикрашений вишитим рушником, бо вшановують Шевченка як найдорожчу людину в українській сім’ї.
Поиск
праздники
ode Праздники сегодня
Облако тегов
Ссылки

НАШИ ПАРТНЕРЫ:
Сайт Централизованной библиотечной системы
Газета Снежное информ
Сайт Снежнянского городского совета
Донецк 365
"Культура Донеччини"
НАША КНОПКА
Сайт культуры города Снежное